Wernisaż 30. Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej
Grafika użytkowa poza ramą to tytuł 30. Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej — przeglądu najciekawszych projektów graficznych twórczyń i twórców związanych z Wrocławiem.
Tegoroczna wystawa pokazuje grafikę użytkową jako coś więcej niż plakat, publikację czy identyfikację wizualną. To projekty, które porządkują informacje, budują komunikację, komentują rzeczywistość i wpływają na sposób, w jaki doświadczamy miasta, instytucji oraz codziennych przekazów.
Zapraszamy na jubileuszowy wernisaż, który odbędzie się 7 lipca 2026 roku o godz. 17:00 w sali Kamienica w Concordia Design Wrocław. To okazja, by zobaczyć wyjątkowe prace, spotkać osoby tworzące wrocławską grafikę użytkową i porozmawiać o tym, jak projektowanie wychodzi dziś zdecydowanie poza ramę.