Spotkanie integracyjne Kobiet w Centrum
🌸 Spotkanie Integracyjne Kobiet w Centrum 🌸
Drogie Koleżanki!
Prezeska Agnieszka Kłopotek wraz z koleżankami z Wód Polskich - Justyną Kręcicką i Beatą Lewandowską serdecznie zapraszają na wyjątkowe Spotkanie Integracyjne Kobiet w Centrum.
📅18 lipca (sobota) 2026
🕛 Godzina: 12:00
📍 Miejsce zbiórki: Jankowo 3, 88-170
W programie:
⛴️ rejs statkiem,
🔥 wspólne ognisko,
☕ miłe rozmowy w doskonałym towarzystwie.
🌭 Kiełbasę oraz pieczywo zapewniamy!
To będzie okazja do integracji, poznania nowych osób, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w przyjaznej, kobiecej atmosferze.
💖 Zabierz dobry humor i dołącz do nas!
Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was 18 lipca o godz. 12:00!